Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

NASA bije na alarm. "Jedna trzecia ludzkości zagrożona zalaniem" Odtwórz: NASA bije na alarm. "Jedna trzecia ludzkości zagrożona zalaniem"
Źródło: TVN24 BiS

NASA bije na alarm. "Jedna trzecia ludzkości zagrożona zalaniem"

28.08 | Jedna trzecia ludzkości zagrożona zalaniem. Przez ponad dwie dekady NASA za pomocą badań opartych o zdjęcia satelitarne analizowała poziom wód oceanicznych na naszym globie. Naukowcyostrzegają, żę w ciągu najbliższych 20 lat podnoszące się wody mórz, oceanów i rzek zaleją domy 2 mld 400 mln osób. Woda może zająć obszary do 100 km w głąb lądu. Według ekspertów agencji kosmicznej na działania, które mogłyby temu zapobiec, jest już za późno

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.