Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Wysokością góruje nad Big Benem. Oto najwyśzy jacht na świecie Odtwórz: Wysokością góruje nad Big Benem. Oto najwyśzy jacht na świecie

Wysokością góruje nad Big Benem. Oto najwyśzy jacht na świecie

4.09 | Jacht należący do 11. najbogatszego Rosjanina ma 143 metry długości, a wraz z trzema masztami mierzy ponad sto metrów wysokości. Co oznacza, że najwyższy jacht na świecie wielkością przewyższa nawet londyńskiego Big Bena i jest o połowę dłuższy niż płyta boiska piłkarskiego. Ma 8 pokładów, na których znajduje się między innymi lądowisko dla helikopterów, basen, i podwodna gondola widokowa. Jego obsługa wymaga udziału 54 członków załogi

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.