Wideo dnia TVN24 BiŚ

Największa w dziejach katastrofa elektrowni atomowej. 30 lat po wybuchu w Czarnobylu Odtwórz: Największa w dziejach katastrofa elektrowni atomowej. 30 lat po wybuchu w Czarnobylu
Źródło: tvn24bis.pl

Największa w dziejach katastrofa elektrowni atomowej. 30 lat po wybuchu w Czarnobylu

27.04 | Katastrofa w elektrowni atomowej w Czarnobylu doprowadziła do skażenia ok. 100 tys. km kwadratowych powierzchni na Ukrainie, Białorusi i w Rosji. Obecnie na terenie elektrowni powstaje nowe zabezpieczenie, które ma przykryć zbudowany w czasach ZSRR sarkofag nad zniszczonym przez wybuch czwartym reaktorem siłowni. Na ukończeniu jest także budowa zakładu przechowywania zużytego paliwa jądrowego.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Minister rodziny o kosztach programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko

19.03 | Koszt nowego programu 500 plus jest oceniany na 31 miliardów złotych w 2019 roku i ponad 41 miliardów w pełnym roku budżetowym - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.