3...2...1...

Najtańsze miasta na weekend Odtwórz: Najtańsze miasta na weekend
Źródło: TVN24 BiS

Najtańsze miasta na weekend

8.04 | Rozkręcająca się na dobre wiosna to idealny okres, aby w weekend wyskoczyć gdzieś dalej niż lokalny park czy starówka własnego miasta. I wcale nie trzeba mieć worka pieniędzy, żeby spędzić gdzieś ciekawe dwa dni. Dokąd można pojechać, aby na dwie osoby wydać mniej niż tysiąc złotych? Ranking takich miejsc przygotował Post Office Travel Money. Materiał programu "Pokaż nam świat".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się się do kina? "Na ten film lepiej nie zabierać dzieci"

26.05 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Bohaterem filmu "Deadpool 2" jest bohater, któremu nie wszystko się udaje, który ze wszystkiego kpi i nie przestrzega politycznej poprawności. Wyniki box office pokazują, że widzowie chcą oglądać takie kino - mówiła Ewelina Woźnica i dodała, że obraz przekornie promowany jest jako kino familijne, ale faktycznie taki nie jest. - Na ten film lepiej nie zabierać dzieci - dodała.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy