3...2...1...

Najtańsze miasta na weekend Odtwórz: Najtańsze miasta na weekend
Źródło: TVN24 BiS

Najtańsze miasta na weekend

8.04 | Rozkręcająca się na dobre wiosna to idealny okres, aby w weekend wyskoczyć gdzieś dalej niż lokalny park czy starówka własnego miasta. I wcale nie trzeba mieć worka pieniędzy, żeby spędzić gdzieś ciekawe dwa dni. Dokąd można pojechać, aby na dwie osoby wydać mniej niż tysiąc złotych? Ranking takich miejsc przygotował Post Office Travel Money. Materiał programu "Pokaż nam świat".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

"To najzabawniejsze show w świecie mody"

Najpiękniejsze i najbardziej znane modelki, najnowsza kolekcja luksusowej bielizny i najdroższy biustonosz wart milion dolarów. Prestiż pokazu Victoria's Secret jest w świecie mody niepodważalny.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.