3...2...1...

Święta pod palmami. Te kraje cieszą się największą popularnością Odtwórz: Święta pod palmami. Te kraje cieszą się największą popularnością
Źródło: TVN24 BiS

Święta pod palmami. Te kraje cieszą się największą popularnością

20.11 | Dominikana, Zanzibar, Gambia, Kenia oraz Tajlandia. To kraje, które cieszą się dużą popularnością wśród Polaków wyjeżdżających za granicę w okresie świąteczno-noworocznym. Marzena Jarnot z portalu Fly.pl zwracała uwagę, że "w dobrej ofercie last minute" można znaleźć taką wycieczkę za 4 tysiące złotych za osobę. Jak dodała, z bliskich kierunków hitem pozostaje Egipt.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Rekordowa sztuka

Za ponad cztery i pół miliona złotych sprzedano pracę Wojciecha Fangora. - To jest absolutny rekord, sztuka współczesna po raz pierwszy przebiła sztukę klasyczną - twierdzą eksperci. Kolejna aukcja z pracami Fangora już niebawem i szacuje się, że rekord może zostać pobity.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Wiceminister energii o kosztach rekompensat za drogi prąd

10.12 | Skobel dodał, że w przypadku gospodarstw domowych, rekompensaty będą naliczane "automatycznie". - Rekompensaty mają zacząć być wypłacane w kwietniu 2019 roku - wskazał wiceminister energii Tadeusz Skobel. Z kolei w przypadku firm, będą one musiały wystąpić z odpowiednim wnioskiem. Koszt rekompensat ma sięgnąć 4-5 mld zł.