Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Najnowszy "Batman" pod ostrzałem fanów. Przez problemy graficzne Odtwórz: Najnowszy "Batman" pod ostrzałem fanów. Przez problemy graficzne
Źródło: TVN24 BiS

Najnowszy "Batman" pod ostrzałem fanów. Przez problemy graficzne

25.06 | Jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku i jedna z największych wpadek. Gracze na całym świecie nie zostawiają suchej nitki na twórcach Batman: Arkham Knight. Wszystko przez problemy z grafiką z którymi borykają właściciele pecetów. - Ostatnio wśród popularnych gier panuje negatywny trend, ukazują się za wcześnie, z wieloma problemami i usterkami. Chcieliśmy utrzymać tak samo wysoki poziom jak w przypadku poprzednich gier z serii - przyznał Sefton Hill, reżyser gry. Chodzi m.in. o problemy z płynnością wyświetlania obrazu, wykorzystaniem pamięci RAM, czy licznymi momentami, w których gra Batman: Arkham Knight po prostu się zawiesza

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.