Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Najlepsze pomysły na krótki wypad. "Potrzeba odwagi, podróżować można wszędzie" Odtwórz: Najlepsze pomysły na krótki wypad. "Potrzeba odwagi, podróżować można wszędzie"
Źródło: TVN24 BiS

Najlepsze pomysły na krótki wypad. "Potrzeba odwagi, podróżować można wszędzie"

02.05 | City break to coraz popularniejszy sposób na podróżowanie. Marcin Kasprzak z miesięcznika "Logo" wskazuje, że na krótki, weekendowy wypad wcale nie trzeba wybierać wyłącznie Europy. - Możliwości samolotowe i cenowe sprawiły, że zdarzyło mi się być w Nowym Jorku na 3 dni - wskazywał, jednocześnie dodając, że kiedyś do USA poleciał za zaledwie 127 złotych. Z kierunków europejskich Michał Cessanis z magazynu "National Geographic Traveler" na city break polecał Portugalię, Sardynię, czy Norwegię. Zdaniem gości cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS, podróżować można wszędzie, a potrzeba odwagi i zdecydowania przy zakupie biletu.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.