Wideo dnia TVN24 BiŚ

Najdłuższe, bezpośrednie loty świata. Padnie nowy rekord Odtwórz: Najdłuższe, bezpośrednie loty świata. Padnie nowy rekord

Najdłuższe, bezpośrednie loty świata. Padnie nowy rekord

7.03 | Dotychczas najdłuższym lotem był rejs realizowany przez linie Qantas na trasie Dallas- Sydney, który trwał 15 godzin 30 minut. Firma Emirates Airlines wprowadziła jednak na początku tego miesiąca jeszcze dłuższy lot o długości 17 godzin i 15 minut (na trasie z Dubaju do Auckland). Te same linie lotnicze w marcu pobiją swój własny rekord, oferując lot o 20 minut dłuższy. Lot z Panama City (USA) do Dubaju (ZEA) zajmie bowiem aż 17 godzin i 35 minut.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: Fakty w Południe/Autor: Sebastian Napieraj

1 lipca, kluczowa data w rozszerzonym programie 500 plus

500 plus na każde dziecko - ustawa rozszerzająca program podpisana przez prezydenta. Pierwsze wnioski o wypłaty, te w formie elektronicznej będzie można składać od 1 lipca, a w formie papierowej - od 1 sierpnia.