Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Najbardziej ekskluzywny klub świata. Oni mogą uratować prezydenta USA Odtwórz: Najbardziej ekskluzywny klub świata. Oni mogą uratować prezydenta USA
Źródło: TVN24 BiS

Najbardziej ekskluzywny klub świata. Oni mogą uratować prezydenta USA

07.11 | Takiej pomocy inni politycy mogą tylko pozazdrościć. Zwycięzca wyścigu do Białego Domu może bowiem liczyć na wsparcie klubu byłych prezydentów. Jak mówi Dorota Malesa, autorka bloga "50shadesofstates", "byli prezydenci mogą uratować Trumpa z wielu opresji, w które może się wpakować". Jak dodaje, sama Hillary Clinton już zapowiedziała, że w wielu kwestiach będzie radziła się Baracka Obamy. - To z kim walczy na co dzień nie ma żadnego znaczenia. Nagle okazuje się, że wszyscy są wielkimi przyjaciółmi, bo chodzi o urząd prezydenta - zauważa reporterka "Dzień dobry TVN", jednocześnie zwracając uwagę na relacje Billa Clintona i Georga Busha seniora

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.