Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Igor Klaja z Nagrodą Polskiej Rady Biznesu w kategorii "Sukces" Odtwórz: Igor Klaja z Nagrodą Polskiej Rady Biznesu w kategorii "Sukces"
Źródło: TVN24 BiS

Igor Klaja z Nagrodą Polskiej Rady Biznesu w kategorii "Sukces"

27.05 | - Powiem trochę przekornie, ta nagroda mi się nie należy. To nie jest nagroda dla mnie. Ta jest nagroda dla zespołu 4F, dla ludzi pracujących w spółce OTCF, to tak naprawdę oni tworzą, to co państwo widzą, to co osiągamy, to co robimy. Sport i biznes ma bardzo dużo wspólnego (...), bo i w sporcie i w biznesie potrzebny jest lider, ale tak naprawdę lider jest tylko po to, żeby te zdolne osoby potrafić zmotywować, żeby one wiedziały jaka jest ich rola, żeby one osiągnęły sukces - podkreślił Igor Klaja.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.