Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów Odtwórz: "Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów
Źródło: TVN24 BiS

"Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów

16.01 | Tylko do niedzieli można nadsyłać zgłoszenia w 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. - Co roku dostajemy setki nominacji, w zeszłym roku było to około 300 nominacji, ludzi, którzy zasługują na nagrodę w kategorii "Sukces" albo w kategorii "Wizja i Innowacje" albo na nagrodę w kategorii "Działalność społeczna" - mówił Jacek Olechowski, prezes Mediacap, członek kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Jak dodał, każdy może wysłać zgłoszenie, wystarczy wejść na stronę nagrodaprb.pl i wypełnić formularz. - Cały powód Nagrody Polskiej Rady Biznesu jest taki, żeby pokazać szerszej publiczności wartość jaką niosą za sobą najlepsi przedsiębiorcy, ci bohaterowie przedsiębiorczości w Polsce - podkreślił gość programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gala finałowa 9. edycji Nagrody PRB odbędzie się 18 maja br.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.