Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy" Odtwórz: Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy"
Źródło: TVN24 BiS

Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy"

18. 05 | Biznesowy świat czeka na decyzję, w czyje ręce trafi Nagroda imienia Jana Wejcherta. W pierwszej edycji "Biznesowy Oskar" powędrował do firmy Adama Kicińskiego, która zajmuje się dystrybucją "Wiedźminu". Rok później, zwycięzca dołączył do Kapituły konkursu. W rozmowie w programie "Bilans" TVN24 BiS, zdobywca nagrody opowiada o szczególnym momencie, w którym jego biznes został wyróżniony, w jaki sposób jury dokonuje wyboru zwycięzcy oraz innych ciekawostkach związanych z wyścigiem

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.