Wideo dnia TVN24 BiŚ

Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje Odtwórz: Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje
Źródło: TVN24 BiS

Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje

07.01 | Planujesz wybrać się do kina? Jedną z propozycji wartych uwagi może być film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". - Ogląda się go z ogromną przyjemnością i wielkim zainteresowaniem, bo dużo mówi o naszych czasach - ocenia Ewelina Woźnica z TVN24. Jak dodaje, warto również zwrócić uwagę na argentyńskiego kandydata do Oscara, czyli film "Honorowy obywatel" oraz polską komedię romantyczną "Po prostu przyjaźń"

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista