Europejski Kongres Gospodarczy 2019

"Myślałem, że zajrzę tu tylko po parę części". Z Sydney do Szczecina rowerem Odtwórz: "Myślałem, że zajrzę tu tylko po parę części". Z Sydney do Szczecina rowerem
Źródło: TVN24 BiS

"Myślałem, że zajrzę tu tylko po parę części". Z Sydney do Szczecina rowerem

12.04 | Niesamowita podróż mieszkańca Szczecina. - Wybrałem Sydney i postanowiłem, że pokonam tą odległość rowerem - mówi w programie "Otwarcie Dnia" w TVN24 BiS Daniel Kocuj z Bike2Be.net. Podróż zaczęła się 30 stycznia 2015 roku, a swój powrót do Szczecina rowerzysta zapowiada na kwiecień 2018 roku. W trakcie jazdy Kocuj "robi przystanki na wolontariat albo żeby się czegoś nauczyć" jak choćby w Kuala Lumpur. - Myślałem, że zajrzę tu tylko po parę części rowerowych, tymczasem trafiłem na społeczność rowerową i zostałem tutaj dłużej popracować w sklepie rowerowym - mówi wyraźnie zadowolony

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Klich o noweli w sprawie zamrożenia cen prądu

26.06| - Podwyżka cen energii, w szczególności dla przedsiębiorców oraz dla samorządów już nastąpiła. Samorządy, przedsiębiorcy płacą znacznie więcej za energię elektryczną niż płacili w ubiegłym roku w lipcu - powiedział TVN24 senator PO Bogdan Klich.