3...2...1...

"My musimy tak pracować, a nie jak pracują Araby" Odtwórz: "My musimy tak pracować, a nie jak pracują Araby"
Źródło: Sejm RP

"My musimy tak pracować, a nie jak pracują Araby"

01.12 | Zakaz handlu w niedziele nie dla portów - tego domagają się przedstawiciele sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Posiedzenie pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie bulwersujące słowa jakie padły w trakcie jego trwania z ust przedstawiciela rządu. - Polskie porty działają w otoczeniu protestanckim i nie możemy pozwolić na to żeby sobie odpuścić tzw. sshinc (...) my musimy tak pracować, a nie jak pracują Araby, czy jacyś inni dziwni Talibany - powiedział Paweł Brzezicki, podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.