Wideo dnia TVN24 BiŚ

Muzyka na święta. Przegląd Eweliny Woźnicy Odtwórz: Muzyka na święta. Przegląd Eweliny Woźnicy
Źródło: tvn24bis

Muzyka na święta. Przegląd Eweliny Woźnicy

25.12 | - To muzyka, która wprawia w świąteczny nastrój. Największy wybór jest wśród kolęd. Niektóre z nich wykonywane są przez gwiazdy, inne przez chóry. Warto też sięgnąć po płytę Stanisławy Celińskiej, która udowodniła, że jest nie tylko wybitną aktorką, ale również piosenkarką. Jeśli ktoś ma ochotę pośpiewać, to powinien sięgnąć po płytę zespołu Pectus lub Zakopower - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica z TVN24.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista