Wideo dnia TVN24 BiŚ

Muzeum kiczu otwarto w Bukareszcie Odtwórz: Muzeum kiczu otwarto w Bukareszcie
Źródło: TVN24 BiS

Muzeum kiczu otwarto w Bukareszcie

10.05 | Co jest a co nie jest kiczem - spory o to toczą się od dawna, na pewno każdy ma swoją ocenę co jest, a co nim nie jest. Dla niezdecydowanych - podpowiedź przygotował pewien mieszkaniec stolicy Rumunii. Własnym staraniem przygotował i otworzył w Bukareszcie muzeum kiczu. Materiał z programu "24 godziny".

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista