Wideo dnia TVN24 BiŚ

Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić? Odtwórz: Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić?
Źródło: tvn24bis

Można pracować w korporacji i podróżować. Jak to zrobić?

14.06 | - Można pracować w korporacji i wziąć urlop na trzy miesiące - zapewniała na antenie TVN24BiS podróżniczka Joanna Kocik. Przyznała, że pierwszym krokiem przed odbyciem podróży jest najpierw ustalenie terminu, a następnie celu. Tym sposobem wraz z towarzyszem udało jej się przemierzyć pięć krajów w trzy miesiące: Turcję, Iran, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Sri Lankę.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".