Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Motocyklistom grożą mandaty za jazdę na długich Odtwórz: Motocyklistom grożą mandaty za jazdę na długich
Źródło: TVN Turbo

Motocyklistom grożą mandaty za jazdę na długich

25.08 | Jazda na długich w ciągu dnia - to jedno z rozwiązań po które sięga część motocyklistów, by - jak argumentują - zwiększyć swoją widoczność na drodze. - To jeden z mitów, że oślepianie daje pozytywny rezultat - zwrócił uwagę Leszek Śledziński, redaktor naczelny portalu Jednoślad. Zdaniem Piotra Baryły, redaktora naczelnego portalu Ścigacz, "jeżeli chcemy być bardziej widoczni możemy założyć bardziej jaskrawe, czy w jasnych kolorach kask, kurtkę". - Długie światła to na pewno nie jest nic dobrego - podkreślił. Dodatkowo, taka jazda może sporo kosztować. Za niezgodną z przepisami jazdę z włączonymi światłami drogowymi grozi mandat w wysokości 100 złotych i trzy punkty karne. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.