Europejski Kongres Gospodarczy 2019

"Mleko zamiast wody w wannach". Luksusowe wakacje w Polsce Odtwórz: "Mleko zamiast wody w wannach". Luksusowe wakacje w Polsce
Źródło: TVN24 BiS

"Mleko zamiast wody w wannach". Luksusowe wakacje w Polsce

07.08 | Rynek luksusowy w Polsce się rozwija w stosunku do krajów europejskich - mówi Agnieszka Lewandowska, wiceprezes Africaline. - Tempo naszego wzrostu jest zdecydowanie wyższe niż innych krajów już rozwiniętych. Statystyki podają, że w najbliższych 10 latach wzrośnie ilość podróży luksusowych do 1,5 proc. - wtóruje Marcin Gabrysiak, wydawca "Book of luxury". Jak mówią eksperci, podróże luksusowe zaczynają się od 4-5 tys. dolarów za osobę. - Najczęściej są to egzotyczne wycieczki. Program dnia jest bardzo aktywny, zdobywa się nawet szczyty wulkanów np. w Indonezji. Wieczorem odpoczywa się w luksusowych miejscach, gdzie jest mleko zamiast wody w wannach - wskazuje Lewandowska

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.