Rodzina 500 plus

Minister: wypłaty 500 plus najprawdopodobniej bez przerwy Odtwórz: Minister: wypłaty 500 plus najprawdopodobniej bez przerwy
Źródło: TVN24 BiS/Autor: mp

Minister: wypłaty 500 plus najprawdopodobniej bez przerwy

13.09 | Spodziewamy się zwiększonego zainteresowania składaniem wniosków o 500 plus we wrześniu.- powiedział w programie "Bilans" w TVN24 BiS wiceminister pracy, rodziny i polityki społecznej Bartosz Marczuk. W rozmowie przypomniał też o zachowaniu ciągłości wypłat. - Osoby, które złożą wniosek we wrześniu będą najprawdopodobniej otrzymywać świadczenie bez przerwy - dodał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Rekordowa sztuka

Za ponad cztery i pół miliona złotych sprzedano pracę Wojciecha Fangora. - To jest absolutny rekord, sztuka współczesna po raz pierwszy przebiła sztukę klasyczną - twierdzą eksperci. Kolejna aukcja z pracami Fangora już niebawem i szacuje się, że rekord może zostać pobity.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.