Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Minister energii o wycofaniu wniosków taryfowych przez spółki Odtwórz: Minister energii o wycofaniu wniosków taryfowych przez spółki
Źródło: tvn24

Minister energii o wycofaniu wniosków taryfowych przez spółki

12.12 | - Jeśli prezes URE zwraca się do spółek żeby wycofały wnioski i dokonali przeglądu sytuacji, to powinni to zrobić. To jest polecenie prezesa URE, które oni muszą wykonywać - powiedział w rozmowie z dziennikarzami minister energii Krzysztof Tchórzewski.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.