3...2...1...

Millenialsi nie wykorzystują urlopu Odtwórz: Millenialsi nie wykorzystują urlopu
Źródło: TVN24 BiS

Millenialsi nie wykorzystują urlopu

14.12 | Pokolenie, które weszło w dorosłość na przełomie tysiącleci (tzw. millenialsi) często było postrzegane jako pokolenie ludzi niezbyt garnących się do pracy, za to starających się korzystać z życia. Ale najnowsze amerykańskie badania burzą ten mit. Okazuje się, że młodzi ludzie rzadko biorą urlopy, a jeśli już pojadą na wakacje to z poczuciem winy. Gościem programu "24 Godziny" był psycholog Jacek Santorski.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS

Wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne w Niemczech. "To element walki"

Ponad 700 osób wzięło udział w ćwiczeniach na stacji kolejowej w Frankfurcie, imitujących atak terrorystyczny. Trening opracowano tak, aby jak najlepiej oddać chaos panujący w trakcie ataku. Materiał "Faktów z Zagranicy" TVN24 BiS.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy