Forum Ekonomiczne w Davos 2019

"Miliony różnych owadów, które czyhają żeby cię zjeść". Amazonia bez tajemnic Odtwórz: "Miliony różnych owadów, które czyhają żeby cię zjeść". Amazonia bez tajemnic
Źródło: TVN24 BiS

"Miliony różnych owadów, które czyhają żeby cię zjeść". Amazonia bez tajemnic

08.09 | Jak wygląda życie w amazońskiej dżungli? Czego uczy? Czym zadziwia? I dlaczego czasem bywa niebezpiecznie? O Amazonii, którą kocha od lat i wyprawach między innymi śladami Arkadego Fiedlera w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS opowiadał podróżnik i fotograf Tomasz Siuda. - W Amazonii są miliony różnych owadów, które czyhają tylko na to żeby cię zjeść. Komary to cena, którą trzeba zapłacić za pobyt w Amazonii - podkreślił.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.