3...2...1...

Milion mandatów polskich kierowców w Europie Odtwórz: Milion mandatów polskich kierowców w Europie
Źródło: TVN24 BiS

Milion mandatów polskich kierowców w Europie

02.10 | Polscy kierowcy znani są z łamania przepisów, zwłaszcza dotyczących prędkości. A ponieważ policje w Unii Europejskiej coraz sprawniej wymieniają się informacjami, więc i kar za wykroczenia dla piratów drogowych z Polski - przybywa. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Mateusz Walczak.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Forum Ekonomiczne w Davos bez udziału Trumpa

22.01| Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.