Strajk w LOT

Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej Odtwórz: Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej
Źródło: tvn24

Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej

27.10 | - Dzisiaj jest naprawdę najważniejszy okres i was bardzo proszę, jeżeli rzeczywiście chcecie doprowadzić do właściwego uregulowania konfliktu, żeby się upomnieć o sprawy pracownicze, żebyście pracowali w cywilizowanych warunkach (...), żeby bez przyszłych szykan ludzie, którzy uczestniczyli w strajku wrócili do pracy, to musicie wytrwać, musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej - mówił Leszek Miętek, przewodniczący branży transport OPZZ.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To prawdziwa legenda". Lokomotywa parowa wróciła na tory

W obwodzie twerskim, około 350 kilometrów na wschód od Moskwy, znajduje się lokomotywa parowa, która od ponad 40 lat odbywa regularne kursy. Tory nie ucierpiały podczas bombardowań w trakcie wojny, a renesans przedsięwzięcia to głównie efekt wysiłków pewnego pasjonata dawnych kolei. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.