Strajk w LOT

Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej Odtwórz: Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej
Źródło: tvn24

Miętek o strajku w PLL LOT: musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej

27.10 | - Dzisiaj jest naprawdę najważniejszy okres i was bardzo proszę, jeżeli rzeczywiście chcecie doprowadzić do właściwego uregulowania konfliktu, żeby się upomnieć o sprawy pracownicze, żebyście pracowali w cywilizowanych warunkach (...), żeby bez przyszłych szykan ludzie, którzy uczestniczyli w strajku wrócili do pracy, to musicie wytrwać, musicie zjednoczyć się jeszcze bardziej - mówił Leszek Miętek, przewodniczący branży transport OPZZ.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Ludzie w domach, zwierzęta na ulicach. W walijskim mieście pojawiły się dzikie kozy

Opustoszałe z powodu koronawirusa ulice jednego z miast w północnej Walii przyciągnęły dzikie kozy. Zwierzęta zeszły z sąsiednich wzgórz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.