Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Gościem TVN24 BiS był wiceminister Artur Soboń Odtwórz: Gościem TVN24 BiS był wiceminister Artur Soboń
Źródło: TVN24 BiS

Gościem TVN24 BiS był wiceminister Artur Soboń

03.09 | Sto tysięcy mieszkań to jest sporo ponad 30 miliardów złotych, które trzeba zaangażować, więc mówimy o wielkim programie inwestycyjnym i programie, który będzie miał długoterminowo ogromne znaczenie dla całego rynku budowlano-montażowego - podkreślił wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. Tymczasem, jak wynika z oficjalnych danych, łączna liczba mieszkań już oddanych i mieszkań w budowie w ramach programu to 1731. - Od początku mówiliśmy, że program Mieszkanie plus nie jest na jedną kadencję, to byłoby całkowicie nierealne - zaznaczył gość programu "Bilans" w TVN24 BiS.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Chiny czeka kryzys demograficzny?

Z najnowszych danych statystycznych wynika, że społeczeństwo się starzeje, a dzieci rodzi się coraz mniej. Przyrost naturalny z ubiegłego roku okazał się najniższym od 70 lat. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.