Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

"Mieszkanie dla Młodych" - plusy i minusy Odtwórz: "Mieszkanie dla Młodych" - plusy i minusy
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

"Mieszkanie dla Młodych" - plusy i minusy

03.10 | Ministerstwo infrastruktury przygotowało nowelizację ustawy "Mieszkanie dla Młodych". Program ma się lekko zmienić, rozszerzając m. in. zakres mieszkań w programie o spółdzielnie mieszkaniowe i zwiększając wsparcie dla rodzin wielodzietnych. Według NBP z programu nie korzystają jednak mniej zarabiający i pracujący na tzw. umowach śmieciowych. Korzystają za to bogatsi oraz ci, których stać na zwykły kredyt. - Wady programu "Mieszkanie dla Młodych" można było wypunktować już na etapie przygotowywania ustawy - podkreślił w TVN24 Biznes i Świat Marcin Krasoń, analityk Home Broker.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.