Wideo dnia TVN24 BiŚ

Międy luksusem, a inwestycją. "Diamenty lubią przebywać z ludźmi" Odtwórz: Międy luksusem, a inwestycją. "Diamenty lubią przebywać z ludźmi"
Źródło: TVN24 BiS

Międy luksusem, a inwestycją. "Diamenty lubią przebywać z ludźmi"

22.04 | - Kamienie kolorowe, takie które można traktować jako zaczątek inwestycji, zaczynają się od parudziesięciu tysięcy dolarów - powiedział Marcin Marcok, ekspert rynku kamieni szlachetnych. Jak dodał, "diamenty to bardzo dobra inwestycja również dla polskiego klienta. Klienci, którzy kupili takie kamienie 6-7 lat temu mogą liczyć na stopę zwrotu w wysokości 600 proc.". Wczoraj odbyła się aukcja 100-karatowego diamentu. Dom aukcyjny Sotheby's sprzedał biżuterię za kwotę bagatela 22 mln dolarów. Wyjątkowości aukcji nadaje także fakt, że do tej pory na aukcjach sprzedano zaledwie sześć diamentów, które miały ponad 100 karatów.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista