3...2...1...

Miał dość korków. Sam domalował sobie znak Odtwórz: Miał dość korków. Sam domalował sobie znak
Źródło: TVN24 BiS

Miał dość korków. Sam domalował sobie znak

30.11 | Pewien Chińczyk był zirytowany, że na drodze którą jeździ do pracy było za mało pasów do jazdy na wprost. I przez to zbyt długo musiał stać w korkach. Postanowił więc nadrobić "zaniedbania" drogowców i sam domalował na jezdni strzałkę zezwalającą jechać na wprost. Policja powiedziała jednak stanowcze "nie" takiej samowoli.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Dziennikarka zatrzymała pędzącego konia

24.05.2018 l To nie był typowy dzień w pracy dla Hayley Moore. Reporterka pracująca podczas wyścigów konnych została bohaterką dnia na walijskim torze w Chepstow. Dziennikarka dostrzegła konia, który chwilę wcześniej zrzucił dżokeja Franka Berry'ego i postanowiła działać. Stanęła na drodze pędzącego zwierzęcia, a gdy to je staranowało zdołała chwycić lejce i je zatrzymać. Wyszła z tego bez szwanku, otrzepała się i po chwili wstała, a jej koledzy w studiu zmierzyli, że w momencie zderzenie koń biegł aż 56 km/h!

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy