Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Mazurek o caracalach: my na żadne dąsy nie możemy sobie pozwolić Odtwórz: Mazurek o caracalach: my na żadne dąsy nie możemy sobie pozwolić

Mazurek o caracalach: my na żadne dąsy nie możemy sobie pozwolić

6.11 | - Ja rozumiem niepokój Francuzów i Niemców, ale też chciałabym o trochę empatii z ich strony i zrozumienia tego, że polski rząd będzie dbał o interesy polskiego bezpieczeństwa i polskich pracowników - powiedziała Beata Mazurek z PiS podczas programu "Kawa na Ławę". - My na żadne dąsy nie możemy sobie pozwolić, ponieważ wszyscy odpowiadamy za bezpieczeństwo europejskie - powiedziała posłanka PiS. Z kolei poseł PO Andrzej Halicki uznał, że działania ministra obrony Antoniego Macierewicza niszczą cały dotychczasowy wysiłek polityczny od 1989 roku. - Takiego zniszczenia, jeśli chodzi o prestiż polski trudno było się spodziewać - stwierdził poseł.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.