Forum w Krynicy 2017

Mateusz Morawiecki w Krynicy Odtwórz: Mateusz Morawiecki w Krynicy

Mateusz Morawiecki w Krynicy

6.09 | - Wszystkie zawirowania polityczne oczywiście tworzą przestrzeń do stawiania pytań o inwestycje u inwestorów zagranicznych - mówił wicepremier i minister finansów Mateusz Morawiecki pytano o możliwość wystosowania przez Polskę żądani reparacji od Niemiec. Jednak jego zdaniem, to kwestia związana z moralnością, a nie finansami. Oceniał też, że Polska wciąż pozostaje atrakcyjnym miejscem do lokowania kapitału. Wicepremier był gościem na trwającym Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Ekologiczne i elektryzujące

"E" jak elektryczne i ekologiczne, ale też elektryzujące. Bo to w końcu bolidy Formuły E. W Nowym Jorku ostatni w sezonie pojedynek wyścigówek na baterie. Ryku silników wprawdzie nie słychać, ale o samej Formule E mówi się coraz głośniej.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.