Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Mateusz Morawiecki: polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach Odtwórz: Mateusz Morawiecki: polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach
Źródło: Centrum Informacyjne Rządu

Mateusz Morawiecki: polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach

22.10| - W dobie spowolnienia wokół nas polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach. Wszyscy pytają mnie, jakie jest źródło tego sukcesu. Chciałbym, żeby to źródło było jeszcze mocniej oparte o wysokozaawansowane technologie - powiedział w Davos premier Mateusz Morawiecki.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Koronawirus infekuje biznes

Producenci drogich, luksusowych ubrań nie zdobędą nowych kupców na targach mody w Mediolanie ponieważ wiele pokazów zostało odwołanych. Z kolei drobnych sprzedawców martwi mały ruch na bazarach bo ludzie boją się wyjść z domu. Indeksy na światowych giełdach spadają, ale źle dzieje się nie tylko tam. Problemy widać w realnej gospodarce.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.