Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Szczygieł o ulubionych momentach przy pisaniu Odtwórz: Szczygieł o ulubionych momentach przy pisaniu
Źródło: TVN24 BiS

Szczygieł o ulubionych momentach przy pisaniu

25.01 | - Najbardziej lubię ten czas, gdy jeszcze nie mam bohatera. Mam pomysł, mam temat i szukam człowieka. Takie tematy, przy których nie wiedziałem nic, nie było bohaterów - wiedziałem, że istnieje dany temat, było jakieś zdarzenie, ale nic o tym nikt nie wie. I mi się udaje dotrzeć. (…) To jest ten najwspanialszy moment, kiedy udaje się coś mieć. Ja potem patrzę - z tego jest rozdział w książce albo tekst w gazecie. A przecież nikt o tym nie wiedział, a ostatni, który nie wiedział, to byłem ja - opowiada reportażysta Mariusz Szczygieł w programie "Ostatnie piętro" TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.