Likwidacja OFE

Zuber o przekształceniu OFE: co to jest w o ogóle za konstrukcja? Odtwórz: Zuber o przekształceniu OFE: co to jest w o ogóle za konstrukcja?
Źródło: tvn24bis

Zuber o przekształceniu OFE: co to jest w o ogóle za konstrukcja?

15.04| - Mamy pieniądze wyjściowo niby do IKE, no ale te 15 proc. stracimy, jeżeli to pójdzie do IKE. Teraz tłumaczenie jest takie: trzeba od tego przecież zapłacić podatek, bo jeżeli będziemy w ZUS-ie, to i tak taki podatek od emerytury będziemy płacić. Tak, ale dopiero wtedy, kiedy przejdziemy na emeryturę. Skoro ja sobie tych środków nie mogę skorzystać, nie mogę ich wziąć w żaden sposób, mogę je tylko do IKE przekazać, ale w IKE nie mogę ich wykorzystać przed przejściem na emeryturę, dlaczego ja mam dzisiaj zapłacić podatek od tego? Co to jest w o ogóle za konstrukcja? – pytał ekonomista.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Biały Dom gotowy na Święta Bożego Narodzenia

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych Melania Trump i Biały Dom przystrojony na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczne ozdoby przygotowane pod patriotycznym hasłem: "Duch Ameryki".

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.