Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Marek Kamiński: lepiej odnieść mądrą porażkę niż pusty sukces Odtwórz: Marek Kamiński: lepiej odnieść mądrą porażkę niż pusty sukces
Źródło: TVN24 BiS

Marek Kamiński: lepiej odnieść mądrą porażkę niż pusty sukces

14.07 | Ważniejsze cele, które chcemy osiągnąć w życiu, czy w ogóle cele, które są czegokolwiek warte, wiążą się z trudnościami i porażkami - mówił w programie "Ostatnie piętro" w TVN24 BiS Marek Kamiński, podróżnik, pisarz i przedsiębiorca. Gość Michała Sznajdera podkreślał, że przeciwności, które mogą się pojawiać w realizacji planów, są dobrą lekcją na przyszłość. - Najważniejsza jest droga, którą przejdziemy. Ona może się skończyć sukcesem lub porażką. Fundamentalne jest to, czego się w tym czasie nauczymy. Według mnie lepiej odnieść mądrą porażkę, kiedy czegoś się nauczymy po drodze, niż pusty sukces - mówił Marek Kamiński.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.