Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Maluch w maluchu. 5-letni rajdowiec Odtwórz: Maluch w maluchu. 5-letni rajdowiec

Maluch w maluchu. 5-letni rajdowiec

24.12 | - Rajdowiec to jest taki pan, który jeździ bardzo szybkim samochodem - mówi 5-letni Bruno Gryc, który już mianem rajdowca jest określany. - Można jeździć nie tylko do przedszkola lub do pracy, ale na rajdy, tak jak tata - dodaje chłopiec. W specjalnie przystosowanym Fiacie 126p ściga się po torze wyścigowym pod okiem swojego taty Tomasza i zdaniem wielu, robi to nie gorzej niż niejeden dorosły. W TVN24 opowiadali o swojej motoryzacyjnej pasji i początkach rajdowej przygody. Bruno wyjaśniał także, jak należy zareagować, by sprawnie wychodzić z poślizgu.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.