Wideo dnia TVN24 BiŚ

Pościg na wodzie i w powietrzu zakończony sukcesem Odtwórz: Pościg na wodzie i w powietrzu zakończony sukcesem
Źródło: AP

Pościg na wodzie i w powietrzu zakończony sukcesem

Hiszpańska Gwardia Cywilna zatrzymała trzech podejrzanych o przemyt narkotyków u wybrzeży kraju, w pobliżu Malagi. Dwóch Marokańczyków i Hiszpan nie zatrzymali się do kontroli i uciekali przed policjantami na pokładzie motorówki. Dopiero kiedy nad ich głowami pojawił się helikopter, a łódź została staranowana zawrócili do brzegu. Tam próbowali jeszcze uciekać, jednak funkcjonariusze, którzy wylądowali na plaży skutecznie odcięli im drogę. Jak poinformowała policja, w wyniku przeprowadzonego po zatrzymaniu przeszukania na pokładzie łodzi przemytników znaleziono ładunek haszyszu.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Próg 500 plus do zmiany? Minister mówi o warunkach

6.12 | Jeżeli wynagrodzenie minimalne będzie rosło tak szybko, że będzie stanowiło barierę dostępu do tego świadczenia, to kryterium dochodowe upoważniające do świadczenia Rodzina 500 plus musi być podniesione - powiedziała w czwartek minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska.