Wideo dnia TVN24 BiŚ

Ośmiotysięczniki zdobywa w zawrotnym tempie i ma ambitny plan Odtwórz: Ośmiotysięczniki zdobywa w zawrotnym tempie i ma ambitny plan
Źródło: Fakty TVN

Ośmiotysięczniki zdobywa w zawrotnym tempie i ma ambitny plan

Sprinterka w drodze na szczyt. Magda Gorzkowska była halową wicemistrzynią świata w sztafecie, ale ośmiotysięczniki też zdobywa w mistrzowskim tempie. Kiedyś, żeby ruszyć na wyprawę, sprzedała dom. Została najmłodszą Polką, która zdobyła Everest, a teraz znowu jest w Himalajach i szykuje się do wejścia na Manaslu.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.