3...2...1...

Lotnisko Chopina powinno zostać? Opinia Sławomira Majmana Odtwórz: Lotnisko Chopina powinno zostać? Opinia Sławomira Majmana
Źródło: tvn24bis

Lotnisko Chopina powinno zostać? Opinia Sławomira Majmana

06.06 | - Jeżeli buduje się wielki projekt cywilizacyjny, bo Centralny Port Komunikacyjny nie jest po prostu lotniskiem, to trzeba pamietać też o tym, co się zostawia za sobą, a mamy za sobą Lotnisko Chopina. Nie jestem za tym, aby je burzyć - mówił w TVN24 BiS Sławomir Majman, ekspert ds. inwestycji zagranicznych w kancelarii Dentos.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Pająki opanowały greckie miasto Etoliko

22.09 | To miasteczko jest jakby żywcem wyjęte z horroru. W Etoliko na zachodzie Grecji rządzą pająki. Ich gęste sieci pokryły drzewa, krzewy tworząc nieco przerażający, halloweenowy klimat.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2018

Źródło: TVN24 BiS

"Nie chcemy wspierać inwestorów, którzy taktują Polskę jako montownię"

5.09 | Nie chcemy wspierać inwestorów, którzy taktują Polskę jako montownię, będziemy wspierać tych, co będą wnosić coś do polskiej gospodarki - powiedział w TVN24 BiS Tadeusz Kościński, wiceminister przedsiębiorczości i technologii. Jak dodał chodzi o to, żeby inwestorzy działali w dziedzinie wysokiej technologii, współpracowali z uczelniami, tworzyli wysokiej jakości miejsca pracy oraz lokalne łańcuchy dostaw.