Likwidacja OFE

Wiceminister inwestycji o likwidacji OFE: ostatecznie te środki prywatyzujemy Odtwórz: Wiceminister inwestycji o likwidacji OFE: ostatecznie te środki prywatyzujemy
Źródło: TVN24 BiS

Wiceminister inwestycji o likwidacji OFE: ostatecznie te środki prywatyzujemy

06.11 | - Ta duża zmiana wypełnia wolę jaka przyświecała wszystkim, którzy wprowadzali reformę emerytalną. To znaczy taka, żeby środki w Otwartych Funduszach Emerytalnych były rzeczywiście środkami obywateli. Ostatecznie to zakwestionowano kilka lat temu w 2013 i 2014 roku, w związku z tym my chcemy dopełnić tego zobowiązania to znaczy zagwarantować raz na zawsze żeby żaden rząd nie mógł sięgnąć po te środki i żeby było jasno przesądzone, że to są środki prywatne - powiedział Waldemar Buda, wiceminister inwestycji i rozwoju.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Płonący lew otworzył stadion w La Placie

Na takie otwarcie stadionu warto było czekać długie lata. W argentyńskiej La Placie kibice Estudiantes obejrzeli prawdziwy multimedialny spektakl, kiedy na obiekcie Jorge Luisa Hirschiego szalał gigantyczny, wygenerowany komputerowo lew.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.