Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ Odtwórz: Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ

21.09 | Leonardo DiCaprio został mianowany Posłańcem Pokoju ONZ. Hollywoodzki aktor został zaproszony przez sekretarza generalnego ONZ Ban Ki-moona, aby na zbliżającym się szczycie wygłosić przemówienie na temat zmian klimatu. - To poważne zadanie, w ostatnim czasie widać, że problem zmian klimatycznych porusza coraz większą grupę osób. Jesteśmy w kluczowym momencie, co chwilę słyszymy o skutkach gwałtownych zmian klimatu. To zaszczyt, że będę mógł wypowiedzieć się w tej niezwykle ważnej kwestii - powiedział DiCaprio. ONZ wybrała go, bo od wielu lat angażuje się w problemy związane z ochroną środowiska. 16 lat temu aktor założył fundację, której misją jest ochrona ostatnich dzikich miejsc na naszej planecie.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.