Wideo dnia TVN24 BiŚ

Lekcje zaczynają się zbyt wcześnie? Eksperci: wyspane dzieci lepiej się uczą Odtwórz: Lekcje zaczynają się zbyt wcześnie? Eksperci: wyspane dzieci lepiej się uczą
Źródło: TVN24BiS /

Lekcje zaczynają się zbyt wcześnie? Eksperci: wyspane dzieci lepiej się uczą

05.09 | Nie zaczynajcie lekcji w szkołach przed 8:30 – apelują eksperci w Stanach Zjednoczonych i tłumaczą że jeśli amerykańskie dzieci będą wyspane to amerykańska gospodarka zyska na tym aż 9 miliardów rocznie. Wszystko dlatego, że wyspane dzieci są zdrowsze i lepiej się uczą, a to procentuje w przyszłości.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".