3...2...1...

Lekarze nie chcą dodatkowych dyżurów. "Odczują to pacjenci, kolejki będą rosły" Odtwórz: Lekarze nie chcą dodatkowych dyżurów. "Odczują to pacjenci, kolejki będą rosły"
Źródło: tvn24bis

Lekarze nie chcą dodatkowych dyżurów. "Odczują to pacjenci, kolejki będą rosły"

04.12 | Lekarze rezydenci wypowiadają klauzule opt-out i nie będą pracować więcej niż 48 godzin tygodniowo. - To będzie dziura nie do załatania, bo dziś pracują nawet 100 godzin tygodniowo. Odczują to pacjenci. Kolejki będą rosły - powiedział w TVN24 dr Mariusz Gujski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Dziennikarka zatrzymała pędzącego konia

24.05.2018 l To nie był typowy dzień w pracy dla Hayley Moore. Reporterka pracująca podczas wyścigów konnych została bohaterką dnia na walijskim torze w Chepstow. Dziennikarka dostrzegła konia, który chwilę wcześniej zrzucił dżokeja Franka Berry'ego i postanowiła działać. Stanęła na drodze pędzącego zwierzęcia, a gdy to je staranowało zdołała chwycić lejce i je zatrzymać. Wyszła z tego bez szwanku, otrzepała się i po chwili wstała, a jej koledzy w studiu zmierzyli, że w momencie zderzenie koń biegł aż 56 km/h!

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy