Likwidacja OFE

Kuczyński o przekształceniu OFE: dla giełdy jest to bardzo zła informacja Odtwórz: Kuczyński o przekształceniu OFE: dla giełdy jest to bardzo zła informacja
Źródło: tvn24bis

Kuczyński o przekształceniu OFE: dla giełdy jest to bardzo zła informacja

15.04| Pytany o ocenę przedstawionej przez premiera propozycji reformy OFE główny analityk domu inwestycyjnego Xelion Piotr Kuczyński powiedział, że "wszystko zależy od tego z jakiej strony się na to spojrzy". - Dla giełdy jest to bardzo zła informacja. Jeżeli chodzi o emeryta, wydaje się być neutralna. Nie widzę tu nic szkodliwego. Nie widzę tego, co miałoby specjalnie sprzyjać emerytom – dodał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To żywa istota, która jest częścią tajemnic świata natury"

Można go spotkać w europejskich lasach choć nie jest ani grzybem, ani zwierzęciem. Jest czymś pomiędzy. Ma 720 płci i porusza się z prędkością czterech centymetrów na godzinę. Chodzi Blob, czyli śluzowiec, na którego widok nawet naukowcy nie mogą wyjść w podziwu. Będzie można go zobaczyć w sobotę w paryskim zoo. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.