Wideo dnia TVN24 BiŚ

Kryzys w Rosji. Kto najbardziej ucierpi? Odtwórz: Kryzys w Rosji. Kto najbardziej ucierpi?
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Kryzys w Rosji. Kto najbardziej ucierpi?

17.12 | Kryzys gospodarczy w Rosji uderza nie tylko w samych Rosjan. Dotyka też zachodnie spółki energetyczne (jak np. BP czy Total), producentów żywności i samochodów (Ford, Volkswagen) oraz banki. Pogorszenie sytuacji odnotowują też takie firmy jak McDonald's, Coca Cola i Adidas. Także niemieccy przedsiębiorcy nie są zadowoleni - wymiana handlowa między tymi krajami to 76 mld euro, a sankcje mocno ograniczyły tę współpracę.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.