Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Ile mogą zyskać frankowicze po wyroku TSUE? Obliczenia eksperta Odtwórz: Ile mogą zyskać frankowicze po wyroku TSUE? Obliczenia eksperta
Źródło: TVN24 BiS

Ile mogą zyskać frankowicze po wyroku TSUE? Obliczenia eksperta

04.10 | Kredyt złotowy z LIBOR-em bądź unieważnienie dotychczasowej umowy. To tylko część możliwych konsekwencji wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dla frankowiczów. Ile zyskają na tej decyzji kredytobiorcy? Wyliczenia przygotował Paweł Majtkowski, ekspert do spraw finansów osobistych.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Włamał się do domu i zasnął w łazience

Do niecodziennego włamania doszło w piątek niedaleko Cleveland w hrabstwie Ashland. Sprawcą była koza. Rogaty intruz uderzył kilka razy w szklane drzwi w jednym z domów, zbił je i wszedł do środka. Kiedy 18-letni Logan Keathely wrócił do domu ze szkoły, najpierw zobaczył na podjeździe niespokojnego owczarka niemieckiego. Wszedł do domu przez stłuczone drzwi i znalazł w łazience śpiącego rogatego intruza.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.