Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Prawnicy frankowiczów po wyroku TSUE: to nie jest bilet do nieba Odtwórz: Prawnicy frankowiczów po wyroku TSUE: to nie jest bilet do nieba
Źródło: tvn24

Prawnicy frankowiczów po wyroku TSUE: to nie jest bilet do nieba

03.10 | - Wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej nie należy traktować jako biletu do nieba dla wszystkich, za każdym razem - przestrzegał w rozmowie z TVN24 adwokat Marcin Szymański. Zwracał uwagę, że "na drodze do wyroku na konsumenta może czekać szereg pułapek".

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Rodzina postanowiła zamieszkać z wilkami

Niektórzy, by stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami, wybierają się w egzotyczne podróże lub chociaż na spacer do ogrodu zoologicznego. Inni są tak ekscentryczni, że wolą trzymać drapieżniki we własnym mieszkaniu. Rodzina z Arabii Saudyjskiej postanowiła zamieszkać z wilkami. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.