Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Prezes ZBP o wyroku TSUE w sprawie kredytów frankowych Odtwórz: Prezes ZBP o wyroku TSUE w sprawie kredytów frankowych
Źródło: TVN24 BiS

Prezes ZBP o wyroku TSUE w sprawie kredytów frankowych

03.10 | Nie chciałbym żeby dochodziło do tego, że osoby, które świadomie zgodziły się na wzięcie ryzyka walutowego uzyskały nadzwyczajne uprzywilejowanie - powiedział w czwartek Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich. - Należy wierzyć, że w rozstrzygnięciach sądy będą uwzględniały fakt, że klienci na piśmie potwierdzali swoją wiedzę na temat ryzyka walutowego - podkreślił w odniesieniu do wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Suczka Taylor pomaga w Australii odnaleźć koale

Uniwersytet w Sydney szacuje, że w pożarach buszu w Nowej Południowej Walii w obecnym sezonie suchym zginęło ponad 800 milionów zwierząt, a w pożarach buszu w całej Australii - nawet ponad miliard zwierząt. W Australii nie tylko ludzie pomagają zwierzętom w tym trudnym okresie. Robią to także inne zwierzęta. Na przykład 4-letnia suczka Taylor, springer spaniel angielski, wyszkolona do poszukiwania zwierząt, pomaga odnaleźć cierpiące w australijskich pożarach koale. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.