Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Frankowicze wygrali z bankiem. Sąd powołał się na wyrok TSUE Odtwórz: Frankowicze wygrali z bankiem. Sąd powołał się na wyrok TSUE
Źródło: tvn24

Frankowicze wygrali z bankiem. Sąd powołał się na wyrok TSUE

10.10 | Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia ogłosił wyrok korzystny dla małżonków, którzy domagali się modyfikacji umów kredytowych - pisze "Rzeczpospolita". Jak wskazano, sąd powołał się na wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie państwa Dziubak.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Pomocna świnka na lotnisku

Dla niektórych pasażerów lot samolotem może być stresujący, z pomocą przychodzi świnka Lilou. Zwierzę jest jednym z uczestników specjalnego programu Wag Brigade, który ma za zadanie umilić pasażerom oczekiwanie na podróż. Na lotnisku w San Francisco można spotkać więcej takich zwierząt, na przykład psy.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.